Misją naszej firmy jest zapewnienie dla współpracujących z nami podmiotów kompleksowej obsługi w następującym zakresie:

Usługi księgowe (outsourcing księgowy), w tym współpraca na zasadzie księgowości online – pomagamy zracjonalizować wydatki na utrzymanie działu księgowego. Wesprzemy w procesie otwarcia firmy. Przygotujemy raporty oraz analizy.  Dopasujemy obsługę do Twoich preferencji. Dysponujemy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze księgowej małych i dużych firm. Nowoczesne podejście na miarę Twojego biznesu!
Usługi kadrowe (payrolling) – zajmujemy się pełną obsługą kadrowo płacową. Przygotujemy regulaminy pracy i płacy. Wystawimy wymagane zaświadczenia. Obsługujemy świadczenia PFRON oraz ZFŚS. Nasi eksperci zadbają o terminowość rozliczeń, niezbędną dokumentację pracowniczą, ale również przeprowadzenie i terminowość badań lekarskich oraz BHP.
Usługi podatkowe (tax services) – współpraca z doradcami podatkowymi z obszaru Warszawy i Śląska, pozwala na dostarczenie naszym klientom fachowej i pewnej obsługi podatkowej, w  każdej dziedzinie prawa podatkowego: reprezentacja w Urzędach, postępowania administracyjne, przekształcenia, analizy podatkowe. Bezpieczne rozwiązania w Twoim zasięgu!
Usługi prawne (legal services) – współpraca z kancelariami prawnymi z obszaru Warszawy i Krakowa pozwala na udostępnienie naszym klientom bezpiecznej obsługi prawnej przez doświadczonych ekspertów.  Upadłości konsumenckie, wierzytelności, analiza umów, roszczenia z zakładem pracy, te i inne usługi dostępne również w stałym abonamencie!
Reklama i Szkolenia – nowoczesny biznes wymaga nowoczesnych rozwiązań! Tak zgadzamy się z tym. Dzięki temu kompleksowemu podejściu do klient możemy dostarczyć nie tylko szkolenia z zakresu działalności gospodarczej, zmian podatkowych i prawnych lub BHP. Opracujemy również strategię marketingową: SEO/SEM, pozycjonowanie, media społecznościowe, grafika. Wiemy jak ważna jest przemyślana reklama, pomożemy Twojej firmie trafić do klienta!

Zakres naszej działalności umotywowany jest wieloletnim doświadczeniem, a także wynika z dotychczasowej współpracy z naszymi Klientami i zmieniającymi się potrzebami rynku.

Dlaczego nasza firma?

Cenimy czas swoich Klientów. Mamy pozytywne opinie i referencje współpracujących z nami firm, instytucji, organizacji oraz pozytywne wyniki przeprowadzonych kontroli przez właściwe organy.

Dotychczasowe biuro nie odpowiada na Twoje zapytania, masz domniemanie o nieprawidłowościach, nie możesz odzyskać dokumentów, potrzebujesz szybkiej pomocy, zanim otworzysz list polecony? Nie czekaj, skontaktuj się z nami, gwarantujemy Ci fachowe, bezpieczne i szybkie działania!

W naszym biurze dobro klienta to miara ponad wszystko, zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Opłaty za usługi zlecone dla naszego biura rachunkowego ustalane są na podstawie cennika usług stałych lub w drodze indywidualnych negocjacji z klientem i uzależnione są m.in. od następujących czynników:

  • specyfikacji działalności;
  • rodzaju ewidencji księgowych;
  • ilości dokumentów;
  • liczby zatrudnionych itp.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zapraszamy do współpracy

Poznaj mobilną księgowość!

Ponieważ cenimy czas naszych Klientów, oferujemy możliwość płatności kartą oraz usługi mobilne – to my dojeżdżamy do firmy, dla której pracujemy. Odbieramy dokumenty ze wskazanego adresu!

Masz pytania związane z naszą ofertą? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania:

790 666 857 / 790 666 947