Getprofit, jako jedno z niewielu biur rachunkowych korzysta z pomocy doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w takich dziedzinach prawa jak prawo karne i skarbowe, prawo administracyjne czy prawo konsumenckie.

Dzięki temu Getprofit może udostępnić swoim Klientom kompleksową obsługę prawną firmy — oprócz oceniania działań finansowych pod względem ich legalności, proponujemy także pomoc w sporządzaniu różnego typu umów i dokumentów, doradztwa w zakresie nowo obowiązującej ustawy RODO oraz przeprowadzania działań administracyjnych takich jak na przykład ogłoszenie upadłości.

Poznaj nasze usługi prawne:

Obsługa prawna

Przedsiębiorstwo z każdej branży, funkcjonujące w dzisiejszym zawiłym systemie prawnym wymaga dostępu do pełnej i fachowej pomocy prawnika. Współpracujący z Getprofit ekspert z dziedziny prawa zapewnia firmom fachowe doradztwo w zakresie:

  • pełnej obsługi prawnej,
  • prawa konsumenckiego, w tym upadłości konsumenckiej,
  • prawa karno skarbowego,
  • prawa cywilnego,
  • spadków i darowizn,
  • postępowań sądowych,
  • postępowań administracyjnych i egzekucyjnych,
  • przekształceń oraz fuzji firm,
  • wierzytelności.

Korzystanie z usług współpracującego z Getprofit prawnika daje możliwość dostępu do pełnej obsługi prawnej również w postaci opłaty abonamentowej.

Postępowania sądowe

Współpracujący z Getprofit prawnicy oprócz doradztwa prawnego, biorą odpowiedzialność za prawidłowy przebieg postępowania administracyjnego. Dlatego też służą wsparciem naszym Klientom, na każdym etapie postępowania sądowego, reprezentując ich interesy.

Postępowania Administracyjne i Egzekucyjne

Współpracujący z Getprofit prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w rozpoczynaniu postępowań administracyjnych i egzekucyjnych oraz czuwaniu nad ich przebiegiem, a ich priorytetem jest jak największa korzyść przedsiębiorcy.

Prawo Karne i Skarbowe

Bardzo często bywa, że w gąszczu zawiłych przepisów podatkowy i prawnych, przedsiębiorcy podejmują działania nieświadomie niosące negatywne skutki finansowe oraz karno skarbowe. Współpracujących z Getprofit prawnicy reprezentują klientów również w sprawach karnych i skarbowych na każdym etapie postępowania.

Fuzje i Przekształcenia

Fuzje i przejęcia to skomplikowane działania prawne, przy których należy brać pod uwagę nie tylko kwestie prawne, ale również finansowe. Wieloletnie doświadczenie współpracujących z Getprofit ekspertów z dziedziny prawa pomaga w sprawnym prowadzeniu zmian kapitałowych przedsiębiorstwa z korzyścią dla Klienta.

Upadłości i Likwidacje

Obsługa postępowania upadłościowego pod czujnym okiem współpracujących z Getprofit ekspertów z dziedziny prawa i podatków, pozwala doprowadzić do powrotu na rynek przedsiębiorcy w bezpieczny sposób, przygotować odpowiednie dokumenty ściągania wierzytelności oraz wesprzeć na każdym etapie likwidacji działalności.

Prawo Konsumenckie

Dobrze wiemy, że najważniejszym celem każdego przedsiębiorcy jest zadowolenie jego Klientów. Dlatego współpracujący z Getprofit eksperci z dziedziny prawa zajmują się również doradztwem z zakresu prawa konsumenckiego.

Spadki i Darowizny

Zawiłe przepisy i niejasne podziały majątków spędzają sen z powiek niejednemu z nas, dlatego też współpracujący z Getprofit eksperci z dziedziny prawa pomogą na każdym etapie postępowania spadkowego oraz w procesie darowizn.

RODO

Zasady wynikające z niedawno wprowadzonej ustawy RODO dla wielu przedsiębiorców są jeszcze nie do końca jasne. Współpracujący z Getprofit eksperci z dziedziny prawa służą im fachowym doradztwem oraz pomocą w przeprowadzaniu wynikających z niej działań.

Masz pytania związane z usługami prawnymi? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania:

790 666 857 / 790 666 947 / 32 307 00 16