Dlaczego warto zaufać specjalistom Getprofit?

Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy księgowej daje wiele korzyści, które przyczyniają się nie tylko do lepszej organizacji pracy, lecz także do lepszego zarządzania finansami firmy. Outsourcing usług księgowych pozwala na:

 • oszczędność finansową – stałe zatrudnienie specjalistów wiąże się ze znacznymi kosztami takimi jak wynagrodzenie, szkolenia, systemy informatyczne, sprzęty oraz pozostałe koszty związane z utrzymaniem działu księgowego,
 • oszczędność czasu – korzystanie z zewnętrznego dostawcy usług księgowych pozwala uwolnić czas kadry zarządzającej na realizację zadań operacyjnych,
 • szybki i pewny dostęp do wiedzy eksperckiej – firmy księgowe z uwagi na duże wymagania klientów z różnych branż, dostarczają najbardziej wyspecjalizowanych ekspertów z zakresu księgowości, kadr i płac, podatków i prawa,
 • bezpieczeństwo – biura rachunkowe oraz współpracujący z nimi eksperci podlegają obowiązkowym ubezpieczeniom w obszarze ich działalności.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach wymaga kompleksowego i nowoczesnego podejścia. Getprofit to firma świadcząca nowoczesne i pewne usługi finansowe na miarę Twojego biznesu. Oprócz realizowania podstawowych zadań księgowych, takich jak prowadzenie ksiąg handlowych, KPiR oraz ryczałt, sporządzania sprawozdań finansowych i zeznań rocznych, sporządzania analiz finansowych, raportów czy sprawozdań GUS, udostępniamy również, dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z dziedziny kadr, prawa i podatków oraz reklamy, usługi w zakresie:

 • doradztwa finansowego i biznesowego,
 • planowania podatkowego,
 • regulacji celnych i podatkowych,
 • egzekucji administracyjnej,
 • międzynarodowego prawa podatkowego,
 • pozyskiwania finansowania,
 • postępowania sądowego,
 • prawa karno skarbowego,
 • przekształcenia firm,
 • upadłości konsumenckiej,
 • kadr i płac, w tym opracowywania wewnętrznych regulaminów,
 • szkoleń z zakresu podatków, zarządzania oraz BHP.

Powierzając nam swój biznes, możesz liczyć na czujną opiekę nad finansami swojego przedsiębiorstwa.

Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych Getprofit zajmuje się również odtworzeniem ksiąg z nieprawidłowościami. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie biznesu w ciągle zmieniającej się podatkowej rzeczywistości powoduje często negatywne skutki nietrafionych działań dlatego też podejmujemy się wyprowadzaniu ksiąg rachunkowych i podatkowych. W działaniu tym skutecznie pomaga nam udostępnione na Facebook “Pogotowie Podatkowe” – w każdej chwili odbierzemy Twoją wiadomość i postaramy się pomóc najszybciej jak to możliwe..

Prowadzenie rachunkowości to jeden z najważniejszych elementów dowodzenia każdą firmą. Dokumentowanie przebiegu jej działalności pozwala bowiem nie tylko na sprawną organizację pracy całego zespołu, lecz także na lepsze monitorowanie przychodów i wydatków. To dlatego kadra zarządzająca najbardziej liczy się ze zdaniem księgowego.

Księgowość to odpowiedzialne zadanie, w którym nie ma miejsca na wątpliwości, eksperymenty czy nawet najdrobniejsze błędy. Pracujący w Getprofit profesjonaliści mają tego świadomość. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych firm, jak i większych przedsiębiorstw nie pozwala nam na żadne pomyłki. Podstawą wszystkich działań Getprofit jest indywidualne podejście do klienta. Getprofit ceni bezpieczeństwo, dlatego też wszelkie działania księgowe, kadrowo płacowe, działania współpracujących z Getprofit ekspertów z dziedziny prawa i podatków podlegają ubezpieczeniu od czynności zawodowych.

Getprofit jako lider kompleksowych usług finansowych ciągle wychodzi naprzód oczekiwaniom klientów oraz proponuje:

 • obsługę w języku angielskim,
 • odbiór dokumentów ze wskazanego adresu,
 • obsługę w siedzibie klienta,
 • możliwość pozostawienia dokumentów w Warszawie, Jaworznie i Krakowie,
 • możliwość płatności kartą.

Indywidualne podejście do Klienta to główna zasada, jaką kieruje się w działaniach firma Getprofit. Dlatego też każdą współpracę wyceniamy odrębnie, dostosowując nasze wymagania do możliwości finansowych firmy. Oferujemy również stałe promocje dla małych i większych przedsiębiorstw.

Poznaj nasze mobilne usługi księgowe!

Ponieważ cenimy czas naszych Klientów, oferujemy usługi mobilne – to my dojeżdżamy do firmy, dla której pracujemy. Odbieramy również dokumenty ze wskazanego adresu.

Masz pytania związane z usługami księgowymi? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:

“Jestem w pełni zadowolona z usług świadczonych przez Getprofit. Na pochwałę zasługuje rzetelność, bardzo dobra znajomość przepisów, wzorowo wykonywane usługi, terminowość, stały kontakt z profesjonalnym i przemiłym zespołem. Biuro godne polecenia!”

Weronika Nowak

Zapoznaj się z szeroką ofertą
usług księgowych:

KPiR i Ryczałt

KPiR oraz ryczałt mogą wybrać mali przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze. Te dwie formy prawne pozwalają na podatkowe rozliczenie dochodów, regulowane są bowiem:

 • ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych,
 • rozporządzeniem MF w sprawie prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
 • ustawą o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.

Getprofit prowadzi rozliczenia jednoosobowych działalności gospodarczych ale również osób fizycznych nie prowadzących żadnej działalności.

Księgi Handlowe

Księgi Handlowe regulowane są Ustawą o Rachunkowości, Krajowymi Standardami Rachunkowości, w przypadku banków czy grup kapitałowych również Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości / Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Księgi Handlowe dedykowane są dla firm regulowanych Kodeksem Spółek Handlowych: spółki z o.o., akcyjne, oraz niektórych form organizacyjno-prawnych regulowanych Kodeksem Cywilnym, np. spółka komandytowa.

Sprawozdania Finansowe

Sprawozdanie Finansowe to sprawozdanie składające się z podstawowych elementów takich jak:

 • informacja dodatkowa,
 • bilans,
 • rachunek zysków i strat.

Sporządzanie sprawozdań finansowych to obowiązek, który dotyczy tych podmiotów, które wybrały lub też zostały zobligowane do prowadzenia Ksiąg Handlowych. Specjaliści z Getprofit przygotują uporządkowane przedstawienie sytuacji finansowej, które spełni wszelkie wymogi formalne. Poza podstawowymi elementami sprawozdania finansowego, Getprofit przygotuje również:

 • zestawienie zmian w kapitale (funduszu własnym),
 • rachunek przepływów pieniężnych.

Getprofit sporządza również prognozy elementów składowych sprawozdania finansowego.

Sprawozdania GUS

Niektórzy przedsiębiorcy mogą być zobowiązani do przedstawienia sytuacji finansowej swojej firmy Głównemu Urzędowi Statystycznemu. Nasi profesjonaliści zajmują się opracowywaniem każdego typu sprawozdań GUS – zarówno tych systematycznych (miesięcznych, kwartalnych lub rocznych), jak i losowych.

Raporty i Analizy

Klienci Getprofit, mogą liczyć na profesjonalną pomoc związaną z opracowywaniem i sporządzaniem różnego typu raportów. Na potrzeby firmy tworzymy również analizy, które mogą poprawić efektywność jej działań.

Wnioski Kredytowe i Leasingowe

Na prośbę przedsiębiorcy pomagamy jak również wypełniamy wnioski o kredyt lub leasing.

Odtworzenie Ksiąg

Getprofit zajmuje się również odtwarzaniem ksiąg z nieprawidłowościami. Prowadzenie biznesu w ciągle zmieniającej się podatkowej rzeczywistości powoduje często negatywne skutki nietrafionych działań dlatego też podejmujemy się wyprowadzaniu ksiąg rachunkowych i podatkowych.

Księgowy fakt!

Prawie 1000 polskich firm zbankrutowało w 2018 roku z powodu zatorów płatniczych.

Jeśli i Twoja firma cierpi z powodu nieterminowych płatności – skontaktuj się z nami. Wspólnie opracujemy i wdrożymy rozwiązania księgowo-prawne, które pozwolą Ci wyjść na prostą.

Kontakt

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania:

790 666 857 / 790 666 947 / 32 307 00 16