Znając potrzeby rynku oraz naszych klientów, w ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy również usługi dodatkowe, które w zdecydowany sposób zoptymalizują działania Twoje biznesu. Współpracując z ekspertami z różnych dziedzin proponujemy szkolenia z zakresu BHP, podatków i prawa, szkolenia z księgowości oraz działania marketingowe.

Szkolenia BHP

Jednym z podstawowych obowiązków obligujących przedsiębiorcę podczas zatrudnienia pracownika jest przeprowadzenie wstępnych badań BHP – ochrona zdrowia i życia poprzez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. To pracodawca dba o terminowość szkoleń BHP oraz za odpowiednie przeszkolenie pracownika do stanowiska pracy. Każde stanowisko wymaga innych szkoleń BHP oraz różnych częstotliwości.

Współpracujący z Getprofit ekspert z zakresu kadr i płac oraz BHP jest najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Zadba o terminowość jego przeprowadzenia , dostosuje je do potrzeb stanowiska oraz przygotuje odpowiednie regulaminy bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że bezpieczeństwo pracownika, to jego bezpieczeństwo, a odpowiednie przestrzeganie zasad BHP uchroni jego biznes przed negatywnymi skutkami wypadów przy pracy czy też kontroli urzędowej – PIP.

Szkolenia podatkowe i prawne

Ceniąc czas naszych klientów proponujemy również szkolenia dedykowane dla ich biznesu. Klienci rozpoczynający działalności gospodarczą, przedsiębiorcy utrzymujący dział księgowy, kadrowy chcący podwyższać kwalifikacje swoich specjalistów, firmy chcące szkolić swoją kadrę zarządzającą mogą wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów współpracujących z Getprofit, z zakresu:

– rozpoczęcia działalności,

– rejestracji CEIDG, KRS, w US i ZUS,

– pozyskiwania finansowania,

– zmian podatkowych,

– prawnego zabezpieczenia biznesu,

– prawa konsumenckiego.

Działania marketingowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingu internetowego, wykorzystując przy tym najnowsze trendy i narzędzia. Priorytetem są zawsze potrzeby i wymagania klientów, dzięki czemu osiągamy wysoką skuteczność realizacji celów kampanii reklamowych. Jeśli nie wiesz czy zmierzasz w dobrym kierunku, wspólnie zoptymalizujemy ścieżkę marketingową pozyskania klienta. W zakresie w/w usług wykonujemy pozycjonowanie SEO, obsługa social media, linki sponsorowane Google Ads oraz analityka internetowa

Poznaj nasze mobilne usługi księgowe!

Ponieważ cenimy czas naszych Klientów, oferujemy usługi mobilne – to my dojeżdżamy do firmy, dla której pracujemy. Odbieramy również dokumenty ze wskazanego adresu.

Masz pytania związane z reklamą lub szkoleniami? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania:

790 666 857 / 790 666 947 / 32 307 00 16