O Getprofit

Jesteśmy biurem księgowym, zajmującym się kompleksową obsługą finansową przeróżnych podmiotów od najmniejszych jednoosobowych działalności do dużych spółek kapitałowych. Potencjałem naszego biura rachunkowego jest wszechstronna wiedza pochodząca z doświadczenia. Nasz zespół tworzą certyfikowani eksperci, ambitni i nie bojący podejmować się trudnych wyzwań, świadczone przez nas usługi cechują innowacyjne rozwiązania oraz możliwość adaptacji do konkretnych potrzeb klienta. Obsługujemy głównie klientów na terenie Śląska w tym: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Chrzanów i inne, ale również na terenie Krakowa i Warszawy, gdzie swoje kancelarie prowadzą współpracujący z nami doradca podatkowy oraz prawnik.

Nasz cel

Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie się do jego zmieniających się  potrzeb. Staramy się być elastyczni, pod każdym względem, dlatego istotne dla nas jest to, aby każdy z naszych klientów czuł się najważniejszy, miał duże poczucie bezpieczeństwa oraz był przekonany iż w nagłej sytuacji otrzyma od nas pełne wsparcie, oraz pomoc. Mamy świadomość, iż ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, dlatego też posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych. Natomiast, by zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług współpracujemy z doradcą podatkowym oraz prawnikiem.

Nasza misja

Misją Getprofit jest skutecznie realizowana i profesjonalna obsługa naszych Klientów na każdym etapie rozwoju ich firm w wielu obszarach prowadzonej działalności. Zasady, którymi kierujemy się na co dzień we współpracy z Klientami to profesjonalizm, zaufanie, terminowość, rzetelność  oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy bezpieczeństwo poparte polisą OC, pamiętamy również o poufności wynikającej z umowy o obowiązku zachowania tajemnicy. Ufamy, że tylko doświadczony partner w biznesie jest w stanie zagwarantować stabilność i rozwój firmy. Sugerujemy, by przy wyborze biura rachunkowego kierować się wysokim standardem obsługi księgowej oraz chęcią pomocy ze strony księgowych by każda nietypowa sytuacja nie hamowała rozwoju Państwa firmy.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

Peter DruckerEkspert ds. zarządzania

Nasz zespół

Przedstawiamy nasz zespół, który dostosuje ofertę dla Państwa indywidualnych potrzeb. Nasza profesja jest również naszą pasją, co przekłada się na prawdziwe zaangażowanie w codziennej pracy, dokładamy wszelkich starań by wspomóc naszych klientów w praktycznie wszystkich aspektach prowadzonej działalności gospodarczej.

Marzena Skrzydłowska

Prezes Zarządu, Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Menedżerskie studia podyplomowe MBA. Certyfikacja ACCA - 4484214

Małgorzata Rąpała

Członek Zarządu, Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jacek Dziuba

Doradca Podatkowy, DBA

Numer wpisu 13354. Główny Księgowy - kod zawodu 121101. Dyrektor Finansowy - kod zawodu 112006 .

Wojciech Chrzanowski

Prawnik

Numer wpisu: KRA/Adw/3364, doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Aneta Klimczyk

Kadry i płace oraz BHP

Certyfikat Księgowy MF 38029/2010. Certyfikat BHP 1351/12/09/C.

Rafał Skrzydłowski

Marketing internetowy, specjalista SEO/SEM

Chcesz nas lepiej poznać?

Zajrzyj na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy ciekawe informacje