Złożoność obecnego systemu podatkowego sprawia, że każdy z podmiotów gospodarczych musi rozliczać się z urzędem skarbowym według nieco innych kryteriów. Od tego, czy jest to dla przykładu spółka zatrudniająca dziesiątki pracowników, czy działalność jednoosobowa, zależy więc sposób odprowadzania podatków. Nic więc dziwnego, że wielu z nich decyduje się na skorzystanie z usług doradcy podatkowego, którego czynności podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu.

Dlaczego warto zdecydować się obsługę podatkową Getprofit?

Eksperci z dziedziny podatków współpracujący z Getprofit posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę prawno-podatkową. Getprofit w ramach współpracy z doradcą podatkowym udostępnia obsługę podatkową dla firm, która w szczególności obejmuje:

  • doradztwo finansowe i biznesowe,
  • planowanie podatkowe,
  • regulacje celne i podatkowe,
  • egzekucję administracyjną,
  • obsługę kontroli US,
  • wsparcie w procesie przekształceń,
  • regulacje międzynarodowego prawa podatkowego,
  • pozyskiwanie finansowania.

Współpracujący z Getprofit doradca podatkowy poza posiadającymi publikacjami w gazetach prawnych prowadzi również dla wszelkich zainteresowanych grup słuchaczy szkolenia z zakresu podatków oraz za zakresu zarządzania, w tym np. zarządzanie talentami, przywództwo i coaching.

To co wyróżnia, proponowane we współpracy z doradcą podatkowym, usługi podatkowe to przede wszystkim:

  • zoptymalizowane podejście w kwestii podatkowej adekwatne do charakteru firmy,
  • kompleksową obsługę — oprócz tworzenia rozliczeń, doradca podatkowy reprezentuje również przedsiębiorcę w instytucjach państwowych, dzięki czemu zapewnia pewne i fachowe wsparcie, ale również pomaga zaoszczędzić czas.

Masz pytania związane z usługami podatkowymi? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:

“Pełen profesjonalizm. Zawsze szybko otrzymuję wszystkie informacje, każde moje pytanie jest rzeczowo, zrozumiale i cierpliwie wyjaśnianiane. Doskonały zawodowo kontakt i dbałość o dobre relacje z klientem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam”

Tomasz JakubiakPsi Styl (salon groomerski)

Poznaj nasze usługi podatkowe:

Doradztwo Finansowe i Biznesowe

Współpracujący z Getprofit ekspert z dziedziny podatków oferuje fachowe wsparcie w postępowaniach finansowych i biznesowych. Pomaga w ocenianiu ryzyka przedsięwzięć finansowych i opiniuje transakcje w ujęciu prawno-podatkowym, oceniając je na podstawie charakteru i możliwości firmy oraz potrzeb przedsiębiorców.

Optymalizacja podatkowa

Planowanie podatkowe czy fachowo zwane schematy podatkowe, są pojęciem pozytywnym wobec pojęcia negatywnego jakim jest potocznie zwana kreatywna księgowość, która z bezpieczeństwem oraz zgodnym z prawem działaniem nie ma nic wspólnego.

Zgodne z przepisami prawa o podatku dochodowym od osób prawnych i fizycznych czy ustawy o VAT proponowane rozwiązania ekspertów z zakresu podatków i prawa, płynące z indywidualnej oceny działań firmy, pozwalają na znaczne usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa, ale również znaczną oszczędność czasu czy finansów. Współpracujący z Getprofit eksperci z dziedziny podatków i prawa ocenią możliwości Twojego przedsiębiorstwa oraz zaproponują możliwe rozwiązania prawno – podatkowe.

Deklaracje podatkowe

Rozliczenia podatkowe oraz wypełnianie deklaracji to jedna z podstawowych usług, jakie znajdują się w naszej ofercie. Doświadczenie zdobywane w tej dziedzinie przez lata sprawiają, że bez problemu jesteśmy w stanie pomóc zarówno zorganizowanym spółkom, jak i jednoosobowym podmiotom gospodarczym.

Regulacje celne i podatkowe

Regulacje celne i podatkowe to niewątpliwie jedne z najbardziej skomplikowanych regulacji. Polska nadal uważana jest za jedno z Państw, w którym stosowane są najbardziej zawiłe przepisy podatkowe. Współpracujący z Getprofit ekspert z dziedziny podatków posiada odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje wymagane do przeprowadzenia trafnej analizy oraz oceny sytuacji z zakresu regulacji celnych i podatkowych.

Egzekucja administracyjna

Doskonała znajomość przepisów współpracujących z Getprofit ekspertów z dziedziny podatków oraz prawa, pozwala na fachową ocenę transakcji w ujęciu podatkowym, ale również kompleksową opiekę nad ich egzekucją administracyjną.

Międzynarodowe Prawo Podatkowe

Pogłębiająca się globalizacja oraz decentralizacja systemów podatkowych, szczególnie w obszarze europejskim wymaga wysokiej wiedzy oraz doświadczenia, które posiadają współpracujący z Getprofit eksperci z dziedziny prawa i podatków, to oni pomagają w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania podatkowego, kierując się zasadami obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i za granicą. W tej kwestii oferują również świadczenie usług w języku angielskim.

Reprezentacja

Współpracujący z Nami eksperci z dziedziny prawa i podatków ceniąc czas Klientów, proponują im reprezentowanie ich interesów w Urzędzie Skarbowym oraz innych instytucjach.

Szkolenia

Proponujemy szkolenia podatkowe i prawne dedykowane dla konkretnego biznes, jak również szkolenia BHP.

Księgowy fakt!

Prawie 1000 polskich firm zbankrutowało w 2018 roku z powodu zatorów płatniczych.

Jeśli i Twoja firma cierpi z powodu nieterminowych płatności – skontaktuj się z nami. Wspólnie opracujemy i wdrożymy rozwiązania księgowo-prawne, które pozwolą Ci wyjść na prostą.

Kontakt

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania:

790 666 857 / 790 666 947 / 32 307 00 16